DĘCIAKAMI ZA PAN BRAT

Z radością prezentujemy Wam nowy projekt!

Oto właśnie powstają dwa recitale – na fletach i saksofonach zagrane! Podczas recitali Marcin Steczkowski wykona skomponowane przez siebie utwory.

To nie wszystko!

Recitalom towarzyszyć będą krótkie wprowadzenia o charakterze edukacyjno-praktycznym. W ramach mini-wykładów będzie mowa o kształtowaniu brzmienia instrumentów żywych podczas nagrań, występów na żywo i nie tylko o tym.

Już teraz cieszymy się, że pod koniec roku na naszym kanale YouTube będziecie mogli zobaczyć i posłuchać recitali wraz z mini-wykładami!

Na bieżąco informujemy o projekcie w postach na Facebooku (https://www.facebook.com/fundacjaWSPAK) i Instagramie Fundacji WSPAK (@fundacjawspak)

Stay tuned!

Projekt „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego, w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca”.